Mehmet Akif Ersoy Mah .Günçiçek Sokak No: 10-12 A Arnavutköy,İstanbul,Türkiye

info@silcapsilikon.com
+90 212 538 0505

SİLCAP SILICONE

  • Hakkımızda
  • Misyonumuz
  • Vizyonumuz
  • Mottomuz
  • Değerlerimiz

Silcap Silikon Mutfak Ürünleri San.ve Tic. Ltd.Şti. 2014 yılında Yunus Kuş tarafından KOSGEB girişimcilik eğitiminden sonra kabul edilen projesi ile İstanbul’da kurulmuştur. Hızla büyüyen firmamız, yüksek kaliteli silikon ürünler üreticisi ve ihracatçısı firmadır.


Türkiyede'ki en büyük silikon işleme firmalarından biri olarak hem tüketici hem de endüstriyel ürünlere hizmet vermekteyiz. Mutfak gereçleri, bebek bakım ürünleri, oyuncaklar ve evcil hayvanlar için ürünler gibi tüketim ürünlerinde geniş bir yelpazeye sahibiz.

Tüketici ürünlerinin yanı sıra inşaat, aydınlatma, ev aletleri ve otomotiv endüstrileri için endüstriyel silikon contalar, contalar, profiller ve o-ringlerin büyük bir tedarikçisiyiz. Ürünlerimiz LFBG belgelerine sahip olup, firmamız ISO 45001:2018, ISO 10002:2018, ISO 14001:2015, ISO 31000:2018 ve ISO 9001:2015 belgelerine sahiptir.

Milyonlarca ürünü doğrudan Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, İsveç, İsviçre, Polonya, Brezilya ve dünyanın birçok ülkesindeki müşterilerimize ulaştırıyoruz. Aslında bu, kendi alanımızda 66. büyük kauçuk ihracatçısı olmamızın bir kanıtıdır. Ürünlerimizi ve teknolojimizi geliştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz, bunun sonucunda firmamız 2019 yılında  Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından en yenilikçi şirket ödülüne layık görülmüştür.

Kalite bir sonuç değildir ! Sürekli bir arayıştir.
 

Uzun ömürlü, kullanıcı dostu, çevreye duyarlı ürünler tasarlamak,  doğru ve iyi hammaddelerle üretimini yapmak.

 Başarıyı, çalışanlarımız, müşterilerimiz ve hissedarlarımızla paylaşmak.

Silikonun olduğu heryerde muhteşem çözümler sunmak. Avrupada kendi alanından en başarılı firma olarak adledilmek ve ödüllendirilmek

Kalite bir sonuç değil, sürekli bir arayıştır.

Inovasyon

Takım Çalışması

Sürdürülebilirlik

Etik